$3.11
$3.44
Compare Price
You save
$0.33
(10%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Univex 6509127 Spring Stone
Item:
#1530584
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 6509127 |
| Manufacturer Part # | 6509127 |
| Height | 0.05" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.35" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Univex 6509127 Spring Stone
$3.11
$3.44
You save
$0.33
(10%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex 6509127 Spring Stone
