$8.43
$9.30
Compare Price
You save
$0.87
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Univex .
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex 7100028
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Univex 7100028 Timer Knob
Item:
#1530600
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 7100028 |
| Manufacturer Part # | 7100028 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Univex 7100028 Timer Knob
$8.43
$9.30
You save
$0.87
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex 7100028 Timer Knob
