$32.62
$35.99
Compare Price
You save
$3.37
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Univex .
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex 7510094A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Univex 7510094A Suction Foot Set Pm91
Item:
#1529010
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 7510094A |
| Manufacturer Part # | 7510094A |
| Height | 1.8" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 3.7" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Univex 7510094A Suction Foot Set Pm91
$32.62
$35.99
You save
$3.37
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex 7510094A Suction Foot Set Pm91
