$28.26
$35.63
Compare Price
You save
$7.37
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Univex aftermarket .
- Engineered to match existing Univex units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Univex 7512155
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Univex 7512155 Poly Rib Belt
Item:
#1139028
Technical details
| Fits with Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 7512155 |
| Manufacturer Part # | 7512155 |
| Height | 0.5" |
| Width | 9" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Univex 7512155 Poly Rib Belt
$28.26
$35.63
You save
$7.37
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex 7512155 Poly-rib Belt 28" Circumference 6 Ribs 9/16" Wide, Univex Slicer 7512
