Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Univex .
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex 7610038
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Univex 7610038 Bolt Knob
Item:
#1530611
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 7610038 |
| Manufacturer Part # | 7610038 |
| Height | 0.8" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 2.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 7610038 Bolt Knob