$405.27
$447.14
Compare Price
You save
$41.87
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Univex .
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex 8512818
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Univex 8512818 Automatic Bushing
Item:
#1530623
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 8512818 |
| Manufacturer Part # | 8512818 |
| Height | 1.55" |
| Width | 4.45" |
| Depth | 7.4" |
| Weight | 1.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Univex 8512818 Automatic Bushing
$405.27
$447.14
You save
$41.87
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex 8512818 Automatic Bushing
