Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Univex .
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex 8512933
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Univex 8512933 Spring Motor Gear
Item:
#1530501
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 8512933 |
| Manufacturer Part # | 8512933 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 0.9" |
| Weight | 5.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 8512933 Spring Motor Gear