$348.15
$384.12
Compare Price
You save
$35.97
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Univex 8700212 Cover Mg22
Item:
#1530505
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 8700212 |
| Manufacturer Part # | 8700212 |
| Height | 10.25" |
| Width | 14.25" |
| Depth | 19" |
| Weight | 11.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Univex 8700212 Cover Mg22
$348.15
$384.12
You save
$35.97
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex 8700212 Cover Mg22
