$18.20
$20.09
Compare Price
You save
$1.89
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Univex .
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex 8700222
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Univex 8700222 Knob Meat Grinder M# Mg22
Item:
#1135186
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 8700222 |
| Manufacturer Part # | 8700222 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Univex 8700222 Knob Meat Grinder M# Mg22
$18.20
$20.09
You save
$1.89
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex 8700222 Color Black, Material Plastic, Width 2", 51 Mm, Thread 3/8", Depth 1", 25 Mm

