$154.73
$170.71
Compare Price
You save
$15.98
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Univex F403E020 Support Fence/
Item:
#1529013
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | F403E020 |
| Manufacturer Part # | F403E020 |
| Height | 3.5" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Univex F403E020 Support Fence/
$154.73
$170.71
You save
$15.98
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex F403E020 Support Fence/