$59.03
$65.12
Compare Price
You save
$6.09
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Univex .
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex S01153127
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Univex S01153127 Special Roller (long) (sn)
Item:
#1530838
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | S01153127 |
| Manufacturer Part # | S01153127 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Univex S01153127 Special Roller (long) (sn)
$59.03
$65.12
You save
$6.09
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex S01153127 Special Roller (long) (sn)
