$29.47
$32.51
Compare Price
You save
$3.04
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Univex .
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex S01173087
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Univex S01173087 Bushing Spiral Transmission Gl50
Item:
#1530840
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | S01173087 |
| Manufacturer Part # | S01173087 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 1.65" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Univex S01173087 Bushing Spiral Transmission Gl50
$29.47
$32.51
You save
$3.04
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex S01173087 Bushing Spiral Transmission Gl50