Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Univex .
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex S03174004-3
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Univex S03174004-3 Sfg Motor Side Cover
Item:
#1530845
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | S03174004-3 |
| Manufacturer Part # | S03174004-3 |
| Height | 7" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex S03174004-3 Sfg Motor Side Cover
