Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Univex .
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex S06001012
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Univex S06001012 Sfg (500tm) Nr11 2360x500 Belt/carpet
Item:
#1842701
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | S06001012 |
| Manufacturer Part # | S06001012 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Univex S06001012 Sfg (500tm) Nr11 2360x500 Belt/carpet
About this item
Product Details
Product Details
Univex S06001012 Sfg (500tm) Nr11 2360x500 Belt/carpet