$81.83
$90.29
Compare Price
You save
$8.46
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Univex .
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex S33000860
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Univex S33000860 Red Emergency Stop Button Ul(sn)
Item:
#1530688
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | S33000860 |
| Manufacturer Part # | S33000860 |
| Height | 1.75" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 3.6" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Univex S33000860 Red Emergency Stop Button Ul(sn)
$81.83
$90.29
You save
$8.46
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex S33000860 Red Emergency Stop Button Ul(sn)
