$192.18
$212.04
Compare Price
You save
$19.86
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Univex .
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex S35440005
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Univex S35440005 Shaft Latch Door
Item:
#1530690
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | S35440005 |
| Manufacturer Part # | S35440005 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Univex S35440005 Shaft Latch Door
$192.18
$212.04
You save
$19.86
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex S35440005 Shaft Latch Door
