Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Univex S59860003 Caster Nylon 6 W/ Brake For Sr Models(s
Item:
#1530853
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | S59860003 |
| Manufacturer Part # | S59860003 |
| Height | 2.65" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 5.65" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Univex S59860003 Caster Nylon 6 W/ Brake For Sr Models(s
About this item
Product Details
Product Details
Univex S59860003 Caster Nylon 6 W/ Brake For Sr Models(s