$33.44
$36.90
Compare Price
You save
$3.46
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Univex SIRIW2071250005 Pump Oil Vis 22 W830 1/2 Liter(sn)
Item:
#1530695
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | SIRIW2071250005 |
| Manufacturer Part # | SIRIW2071250005 |
| Height | 2.85" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 6.85" |
| Weight | 6.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Univex SIRIW2071250005 Pump Oil Vis 22 W830 1/2 Liter(sn)
$33.44
$36.90
You save
$3.46
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex SIRIW2071250005 Pump Oil Vis 22 W830 1/2 Liter(sn)