$4.72
$5.21
Compare Price
You save
$0.49
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Univex .
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex UNI1000516
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Univex UNI1000516 Washer Fiber
Item:
#1135242
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | UNI1000516 |
| Manufacturer Part # | UNI1000516 |
| Height | 0.15" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Univex UNI1000516 Washer Fiber
$4.72
$5.21
You save
$0.49
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex UNI1000516 Weight .01 Lb
