$194.42
$286.00
Compare Price
You save
$91.58
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Univex .
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex UNI1033107
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Univex UNI1033107 Beater Unx30*
Item:
#1894391
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | UNI1033107 |
| Manufacturer Part # | UNI1033107 |
| Height | 3" |
| Width | 10" |
| Depth | 15" |
| Weight | 3.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Univex UNI1033107 Beater Unx30*
$194.42
$286.00
You save
$91.58
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex UNI1033107 Note For 30 Qt. Mixer, Nsf Certified Y