Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Univex .
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex UNI1120025
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Univex UNI1120025 Belt Drive
Item:
#1179619
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | UNI1120025 |
| Manufacturer Part # | UNI1120025 |
| Height | 0.25" |
| Width | 7" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex UNI1120025 Color Black, Material Rubber, Outer Diameter 9", 229 Mm, Thickness 3/8", 10 Mm
