$68.34
$75.40
Compare Price
You save
$7.06
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Univex .
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex UNI7100102
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Univex UNI7100102 Button Push Stop
Item:
#1569784
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | UNI7100102 |
| Manufacturer Part # | UNI7100102 |
| Height | 2.3" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 6" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Univex UNI7100102 Button Push Stop
$68.34
$75.40
You save
$7.06
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex UNI7100102 Button Push Stop
