$60.22
$66.44
Compare Price
You save
$6.22
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Univex .
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex UNI7510014
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Univex UNI7510014 Knife Guard Shaft
Item:
#1180176
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | UNI7510014 |
| Manufacturer Part # | UNI7510014 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 3.1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Univex UNI7510014 Knife Guard Shaft
$60.22
$66.44
You save
$6.22
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex UNI7510014 Knife Guard Shaft, 3-1/8" Long X 5/16"-24 Thread, Univex Slicer 7510 7512
