$353.34
$389.85
Compare Price
You save
$36.51
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Univex .
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex V49800022
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Univex V49800022 Plate Bun Div.rounder 22div.
Item:
#1530704
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | V49800022 |
| Manufacturer Part # | V49800022 |
| Height | 4" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Univex V49800022 Plate Bun Div.rounder 22div.
$353.34
$389.85
You save
$36.51
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex V49800022 Plate Bun Div.rounder 22div.