$53.68
$86.14
Compare Price
You save
$32.46
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 812GP 1/2"
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Uniworld 812GP 1/2" Grinder Plate 1/2"
Item:
#1328481
Technical details
| Fits with Manufacturer | Uniworld |
|---|---|
| Model Number | 812GP 1/2" |
| Manufacturer Part # | 812GP 1/2" |
| Height | 0.38" |
| Width | 2.88" |
| Depth | 2.88" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Uniworld 812GP 1/2" Grinder Plate 1/2"
$53.68
$86.14
You save
$32.46
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Uniworld 812GP 1/2" Grinder Plate 1/2"


