$52.45
$110.03
Compare Price
You save
$57.58
(52%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Berkel aftermarket .
- Engineered to match existing Berkel units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Berkel 812GP3/8"
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Uniworld 812GP3/8" Grinder Plate 3/8"
Item:
#1137051
Technical details
| Fits with Manufacturer | Uniworld |
|---|---|
| Model Number | 812GP3/8" |
| Manufacturer Part # | 812GP3/8" |
| Height | 0.38" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Uniworld 812GP3/8" Grinder Plate 3/8"
$52.45
$110.03
You save
$57.58
(52%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Uniworld 812GP3/8" Grinder Plate 3/8"

