Free Shipping
Free Shipping
$910.69
$1,148.32
Compare Price
You save
$237.63
(21%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Uniworld UGR-CH30 Griddle Dual 30in Cntrtop
Item:
#1914556
Technical details
| Manufacturer | Uniworld |
|---|---|
| Model Number | UGR-CH30 |
| Manufacturer Part # | UGR-CH30 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 98 lbs |
| Weight | 98 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Uniworld UGR-CH30 Griddle Dual 30in Cntrtop
$910.69
$1,148.32
You save
$237.63
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Uniworld UGR-CH30 Griddle Dual 30in Cntrtop