Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Berkel aftermarket .
- Engineered to match existing Berkel units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Berkel UWD275458
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Uniworld UWD275458 Hook Dough 30 Qt. Regular
| Fits with Manufacturer | Uniworld |
|---|---|
| Model Number | UWD275458 |
| Manufacturer Part # | UWD275458 |
| Height | 3" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 16.75" |
| Weight | 3.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Uniworld UWD275458 Dough Hook For 30 Qt Bowls, Hobart Mixer 30 Qt Model D300, (60 Qt) Model H600 P-660

