Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Uniworld UWD812PN Pan Meat Chopper S/s 12x9x2"
| Manufacturer | Uniworld |
|---|---|
| Model Number | UWD812PN |
| Manufacturer Part # | UWD812PN |
| Height | 5.5" |
| Width | 10.25" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 2.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Uniworld UWD812PN Material Stainless Steel, Length 12 5/8", 321 Mm, Width 10 3/8", 264 Mm, Gauge 22, Inner Diameter 2 5/16", 59 Mm, Depth 4 3/4", 121 Mm, Note Used On Fmp# 205-1083 Chopper
