$223.29
$394.18
Compare Price
You save
$170.89
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Uniworld UWDUM-140FB Beater 140 Qt
Item:
#1145304
20+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Uniworld |
|---|---|
| Model Number | UWDUM-140FB |
| Manufacturer Part # | UWDUM-140FB |
| Height | 4" |
| Width | 17" |
| Depth | 26" |
| Weight | 13.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
Uniworld UWDUM-140FB Beater 140 Qt
$223.29
$394.18
You save
$170.89
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Uniworld UWDUM-140FB Beater 140 Qt

