$341.08
$547.38
Compare Price
You save
$206.30
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart UWDUM-20DJ
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Uniworld UWDUM-20DJ Hook Dough 20 Qt. Regular
Item:
#1137121
Technical details
| Fits with Manufacturer | Uniworld |
|---|---|
| Model Number | UWDUM-20DJ |
| Manufacturer Part # | UWDUM-20DJ |
| Height | 5.5" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 2.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Uniworld UWDUM-20DJ Hook Dough 20 Qt. Regular
$341.08
$547.38
You save
$206.30
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Uniworld UWDUM-20DJ Aluminum Dough Hook For 20 Qt Bowl, Hobart Mixer

