Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Unox DB1016A0 Detergent Rinse (hazmat)
Item:
#1530715
Technical details
| Manufacturer | Unox |
|---|---|
| Model Number | DB1016A0 |
| Manufacturer Part # | DB1016A0 |
| Height | 14" |
| Width | 14" |
| Depth | 14" |
| Weight | 27.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Unox DB1016A0 Detergent Rinse (hazmat)
$147.28/Case
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Unox DB1016A0 Detergent Rinse (hazmat)
