Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Unox KCN1003A 6 3 Uf Motor Capacitor Ki T
Item:
#1530864
Technical details
| Manufacturer | Unox |
|---|---|
| Model Number | KCN1003A |
| Manufacturer Part # | KCN1003A |
| Height | 1.4" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 6.7" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Unox KCN1003A 6 3 Uf Motor Capacitor Ki T
