Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other KEL1437A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Unox KEL1437A D8 Connection D6 Ul Solen .valve Kit
Item:
#1530942
Technical details
| Manufacturer | Unox |
|---|---|
| Model Number | KEL1437A |
| Manufacturer Part # | KEL1437A |
| Height | 2.8" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 6" |
| Weight | 4.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Unox KEL1437A D8 Connection D6 Ul Solen .valve Kit