Free Shipping
Free Shipping
$1,844.44
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other KPE1062A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Unox KPE1062A Mm Plus Big Capacitive Co Ntrol Board Kit
Item:
#1530968
Technical details
| Manufacturer | Unox |
|---|---|
| Model Number | KPE1062A |
| Manufacturer Part # | KPE1062A |
| Height | 4.45" |
| Width | 8.2" |
| Depth | 19.55" |
| Weight | 1.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Unox KPE1062A Mm Plus Big Capacitive Co Ntrol Board Kit
$1,844.44
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Unox KPE1062A Mm Plus Big Capacitive Co Ntrol Board Kit
