Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other KPE1710B
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Unox KPE1710B Motor Revolutions Sensor Kit
Item:
#1530969
Technical details
| Manufacturer | Unox |
|---|---|
| Model Number | KPE1710B |
| Manufacturer Part # | KPE1710B |
| Height | 2.95" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Unox KPE1710B Motor Revolutions Sensor Kit
$81.57
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Unox KPE1710B Motor Revolutions Sensor Kit
