Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other KTB1343A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Unox KTB1343A Tb2820a0 6x10 Epm Deterge Nt Pipe 3m Kit
Item:
#1530887
Technical details
| Manufacturer | Unox |
|---|---|
| Model Number | KTB1343A |
| Manufacturer Part # | KTB1343A |
| Height | 1.65" |
| Width | 8.1" |
| Depth | 8.4" |
| Weight | 0.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Unox KTB1343A Tb2820a0 6x10 Epm Deterge Nt Pipe 3m Kit
$38.52
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Unox KTB1343A Tb2820a0 6x10 Epm Deterge Nt Pipe 3m Kit
