Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other KVG1046B
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Unox KVG1046B Xevc 35kw Left Torch Igni Tion Plugs Kit
Item:
#1531025
Technical details
| Manufacturer | Unox |
|---|---|
| Model Number | KVG1046B |
| Manufacturer Part # | KVG1046B |
| Height | 9" |
| Width | 11" |
| Depth | 16" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Unox KVG1046B Xevc 35kw Left Torch Igni Tion Plugs Kit
About this item
Product Details
Product Details
Unox KVG1046B Xevc 35kw Left Torch Igni Tion Plugs Kit