Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other KVL1213A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Unox KVL1213A Us Plus Compact Washing S Ystem Kit
Item:
#1530910
Technical details
| Manufacturer | Unox |
|---|---|
| Model Number | KVL1213A |
| Manufacturer Part # | KVL1213A |
| Height | 3.75" |
| Width | 11.4" |
| Depth | 18.45" |
| Weight | 3.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Unox KVL1213A Us Plus Compact Washing S Ystem Kit
