Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Unox KVM1235A Upper Hook To Stop Inner Glass Kit
Item:
#1531004
Technical details
| Manufacturer | Unox |
|---|---|
| Model Number | KVM1235A |
| Manufacturer Part # | KVM1235A |
| Height | 0.02" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1" |
| Weight | 5.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Unox KVM1235A Upper Hook To Stop Inner Glass Kit
$23.79
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Unox KVM1235A Upper Hook To Stop Inner Glass Kit