Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Unox KVM2273A Mind.maps Door Lower Left Bracket Kit
Item:
#1531013
Technical details
| Manufacturer | Unox |
|---|---|
| Model Number | KVM2273A |
| Manufacturer Part # | KVM2273A |
| Height | 3.08" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Unox KVM2273A Mind.maps Door Lower Left Bracket Kit
