Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other KVN1130A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Unox KVN1130A Lux 08.2017/l.miss/s.5/5 E
Item:
#1531217
Technical details
| Manufacturer | Unox |
|---|---|
| Model Number | KVN1130A |
| Manufacturer Part # | KVN1130A |
| Height | 7.5" |
| Width | 9.4" |
| Depth | 10.4" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Unox KVN1130A Lux 08.2017/l.miss/s.5/5 E
