Free Shipping
Free Shipping
$5,455.15
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other UX164-14416CRA
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Unox UX164-14416CRA Op350/16 W/ Chloramine Re Duction
Item:
#1531224
Technical details
| Manufacturer | Unox |
|---|---|
| Model Number | UX164-14416CRA |
| Manufacturer Part # | UX164-14416CRA |
| Height | 13" |
| Width | 21" |
| Depth | 24.5" |
| Weight | 20 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Unox UX164-14416CRA Op350/16 W/ Chloramine Re Duction
$5,455.15
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Unox UX164-14416CRA Op350/16 W/ Chloramine Re Duction