Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other UX204-52820A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Unox UX204-52820A Ms Qt15 Membrane 150 Gpd Qw
Item:
#1531225
Technical details
| Manufacturer | Unox |
|---|---|
| Model Number | UX204-52820A |
| Manufacturer Part # | UX204-52820A |
| Height | 4.3" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 20.8" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Unox UX204-52820A Ms Qt15 Membrane 150 Gpd Qw
$1,062.71
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Unox UX204-52820A Ms Qt15 Membrane 150 Gpd Qw