$8.68
$15.47
Compare Price
You save
$6.79
(44%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vita-Mix aftermarket .
- Engineered to match existing Vita-Mix units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Vita-Mix 015758
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vita-Mix 015758 Switch On Off
Item:
#1149105
Technical details
| Fits with Manufacturer | Vita-Mix |
|---|---|
| Model Number | 015758 |
| Manufacturer Part # | 015758 |
| Height | 1" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Vita-Mix 015758 Switch On Off
$8.68
$15.47
You save
$6.79
(44%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vita-Mix 015758 Switch On Off
