Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vita-Mix 015893 64 Oz/2l Advance Cont Only
Item:
#2233135
Technical details
| Manufacturer | Vita-Mix |
|---|---|
| Model Number | 015893 |
| Manufacturer Part # | 015893 |
| Height | 7.5" |
| Width | 9.05" |
| Depth | 13.3" |
| Weight | 1.74 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vita-Mix 015893 64 Oz/2l Advance Cont Only
