$16.96
$21.38
Compare Price
You save
$4.42
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vita-Mix 015902 Xl Drive Socket Kit
Item:
#2232961
Technical details
| Manufacturer | Vita-Mix |
|---|---|
| Model Number | 015902 |
| Manufacturer Part # | 015902 |
| Height | 1.2" |
| Width | 5" |
| Depth | 8.65" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vita-Mix 015902 Xl Drive Socket Kit
$16.96
$21.38
You save
$4.42
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vita-Mix 015902 Xl Drive Socket Kit
