Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vita-Mix .
- Authorized Vita-Mix dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vita-Mix -061024
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vita-Mix -061024 Container Dressing (assembly Blue 48 Oz)
Item:
#1133970
Technical details
| Manufacturer | Vita-Mix |
|---|---|
| Model Number | -061024 |
| Manufacturer Part # | -061024 |
| Height | 8.63" |
| Width | 8.13" |
| Depth | 7.13" |
| Weight | 2.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vita-Mix -061024 Container Dressing (assembly Blue 48 Oz)
About this item
Product Details
Product Details
Vita-Mix -061024 Container Dressing (assembly Blue 48 Oz)