$645.72
$1,111.02
Compare Price
You save
$465.30
(42%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vita-Mix 062824 Blender Advance 48oz
Item:
#1325533
Technical details
| Manufacturer | Vita-Mix |
|---|---|
| Model Number | 062824 |
| Manufacturer Part # | 062824 |
| Height | 13.1" |
| Width | 11.9" |
| Depth | 16.9" |
| Weight | 13.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vita-Mix 062824 Blender Advance 48oz
$645.72
$1,111.02
You save
$465.30
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vita-Mix 062824 Blender Advance 48oz
