$12.96
$22.30
Compare Price
You save
$9.34
(42%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vita-Mix 062984 Lid Plug
Item:
#1329081
Technical details
| Manufacturer | Vita-Mix |
|---|---|
| Model Number | 062984 |
| Manufacturer Part # | 062984 |
| Height | 2" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 0.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Vita-Mix 062984 Lid Plug
$12.96
$22.30
You save
$9.34
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vita-Mix 062984 Lid Plug
